Firma Hyundai Szymański została założona w lipcu 1982r i od początku przedmiotem działalności jest świadczenie usług dla klientów tj. sprzedaż, naprawa i bieżąca obsługa samochodów osobowych i ciężarowych.

W listopadzie 1995r firma przeprowadziła się do nowo wybudowanych obiektów - nowoczesnej blacharni, lakierni oraz serwisu, zlokalizowanych w pobliżu skrzyżowania dróg międzynarodowych: Warszawa-Cieszyn oraz Kraków-Wrocław. W czerwcu 2000r powstał nowoczesny salon sprzedaży o powierzchni 550 m2, w którym eksponowany jest każdy z dostępnych w Polsce modeli samochodów Hyundai.

Już w kwietniu 2001r zajęliśmy pierwszą pozycję  wśród sprzedawców Hyundai'a w Polsce.Największa sprzedaż samochodów tej marki w Polsce w 2001r została doceniona Przez Hyundai Motor Poland dyplomem uznania nadającym naszej firmie tytuł Dealera Roku. Zostaliśmy również nagrodzeni tytułem Dealera Roku 2002 i 2003. W 2004 otrzymaliśmy tytuł II Dealera Roku 2004. Do dziś utrzymujemy czołową pozycję wśród sprzedawców tej marki w Polsce.

 W latach 2010, 2011 zostaliśmy uhonorowni przez Hyundai Motor Europe członkostwem w Hyundai Frontier Dealer Club jako jeden z najefektywniejszych dealerów w Europie. 

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisowaniu samochodów oraz wysoce wykwalifikowany zespół pracowników umożliwia w pełni zaspokoić potrzeby i wymagania klientów. W jednym punkcie obsługi świadczymy wszelkie usługi przyszłemu oraz aktualnemu właścicielowi samochodu.

Oprócz salonu sprzedaży nowych samochodów, pełnego serwisu, bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu z częściami i akcesoriami świadczone są Klientom usługi w zakresie ubezpieczeń pojazdów oraz zawierania umów kredytowych i leasingowych jak również najmów długoterminowych oraz leasingów konsumenckich.

Wykwalifikowany i miły personel firmy dba o każdego Klienta, służąc dobrą radą oraz pełną informacją techniczną i marketingową. W firmie Szymański Autoryzowany Dealer zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. To dzięki szerokiemu gronu zadowolonych Klientów możemy się dziś dynamicznie rozwijać.

 Nasi stali klienci mogą liczyć na bonusy oraz specjalne warunki zakupu.