Konkurs Nakręcamy Projekty


Dni Otwarte i30 Nowej Generacji w salonie Hyundai Szymański


Hyundai Szymański zaprasza  do odwiedzenia naszego salonu podczas         Dni Otwartych 24-26.03

Nowy i30 dostępny ze specjalnym Pakietem Korzyści

 W związku z tym wydarzeniem nasza marka przygotowała specjalną ofertę na swój najnowszy model i30, który na początku roku trafił do sprzedaży. 

i30 Nowej Generacji
wyróżnia atrakcyjny wygląd i wysoka jakość wykonania. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu jazdy samochód został w 52% skonstruowany ze stali o wysokiej wytrzymałości, oraz wyposażony w najbardziej nowoczesne systemy, m.in. system autonomicznego hamowania (AEB), inteligentne światła drogowe, system utrzymywania pasa ruchu (LKAS) czy system kontroli poziomu uwagi kierowcy (DAA).


Co istotne, i30 Nowej Generacji w wersji Classic+ z silnikiem 1.4 MPI 100KM (najczęściej wybierana przez Klientów wersja) został wyceniony dokładnie tak samo, jak jego poprzednik i kosztuje 65 700 PLN.


Podczas Dni Otwartych nasi Klienci będą mogli skorzystać ze specjalnego Pakietu Korzyści na model i30. Pakiet składa się m.in. z promocyjnego ubezpieczenia, atrakcyjnego finansowania oraz wyposażenia dodatkowego. Również Klienci zainteresowani zakupem i30 w limitowanej wersji wyposażeniowej Premiere mogą liczyć na atrakcyjna ofertę.


Nasi klienci mogą także dodatkowo uzyskać 2000 PLN za odkup używanego auta, a także nabyć fabryczne obręcze aluminiowe 16’’ w specjalnej cenie 1000 PLN (korzyść dla Klienta wynosi 1150 PLN).


Promocyjne formy finansowania w Hyundai Finance to: Kredyt od 0%, Kredyt 50/50, Kredyt 3 x 33, Kredyt Hyundai Non-Stop Auto oraz nowość - Kredyt Move On z gwarancją odkupu samochodu. Promocyjne ubezpieczenie wynosi 2,99%.
Zaprojektowany, testowany i produkowany w Europie, i30 Nowej Generacji stanowi europejskie DNA marki Hyundai. To więcej niż tylko nowy model - to cała rodzina, składająca się z aut w czterech różnych wersjach nadwoziowych o unikatowych cechach, połączonych wspólnym mianownikiem, jakim jest ponadczasowy design oraz 5-letnia gwarancja bez limitu kilometrów. Do końca roku gama modeli i30 powiększy się jeszcze
o wersję Wagon oraz sportową odmianę N, a na początku 2018 roku zadebiutuje i30 Fastback.


Serdecznie zapraszamy