Kontakt

Wybierz salon

Szymański

ul. 11 Listopada 31

41-300 Dąbrowa Górnicza

Zobacz więcej

Szymański

ul. 11 Listopada 31

41-300 Dąbrowa Górnicza

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja, Door to door,
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 8.00 - 18.00
Sob: 8.00 - 14.00

 

Firma Hyundai Szymański została założona w lipcu 1982r i od początku przedmiotem działalności jest świadczenie usług dla klientów tj. sprzedaż, naprawa i bieżąca obsługa samochodów osobowych i ciężarowych.

W czerwcu 2000r powstał nowoczesny salon sprzedaży o powierzchni 550 m2, w którym eksponowany jest każdy z dostępnych w Polsce modeli samochodów Hyundai.

Oprócz salonu sprzedaży nowych samochodów, pełnego serwisu, bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu z częściami i akcesoriami świadczone są Klientom usługi w zakresie ubezpieczeń pojazdów oraz zawierania umów kredytowych i leasingowych jak również najmów oraz leasingów konsumenckich.

Nasi klienci mogą liczyć na wysokie bonusy oraz specjalne warunki zakupu.

 

Serdecznie zapraszamy

 


 

Szymański Autoryzowany Dealer

ul. 11 Listopada 31

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel: 32 260-99-90

K 517-340-760

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział sprzedaży

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

Przemysław Konopka

Kierownik Działu Sprzedaży

tel. 517 340 760
e-mail: p.konopka@hyundai-szymanski.pl

Grzegorz Majka

Doradca ds. Sprzedaży

tel. 517 340 775
e-mail: g.majka@hyundai-szymanski.pl

Weronika Pikul

Doradca ds. Sprzedaży

tel. 517 340 781
e-mail: w.pikul@hyundai-szymanski.pl

Kamil Majka

Doradca ds. Sprzedaży

tel. 517 340 792
e-mail: k.majka@hyundai-szymanski.pl

Dział serwisu

Ryszard Kapica

Kierownik Działu Serwisu

tel. 517 340 777
e-mail: r.kapica@hyundai-szymanski.pl

Tomasz Janiga

Doradca Serwisowy

tel. 517 340 774
e-mail: t.janiga@hyundai-szymanski.pl

Izabela Skalska

Doradca Serwisowy

tel. 517 340 794
e-mail: i.skalska@hyundai-szymanski.pl

Dział Ubezpieczeń

Patrycja Zdrach

Dział Obsługi Klienta Ubezpieczenia

tel. 517 340 761
e-mail: p.zdrach@hyundai-szymanski.pl